FXP74.07.0100A
DigiKeys varenummer
931-1224-ND
Producenter
Producentens varenummer
FXP74.07.0100A
Beskrivelse
RF ANT 2.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Fladt patch RF-antenner 2,4GHz – 2,483,5GHz 4dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Selvklæbende
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FXP74.07.0100A Modeller
Kategori
VSWR
2
Producenter
Taoglas Limited
Returtab
-10dB
Serie
Gain
4dBi
Emballage
Pose
Effekt - Maks.
5 W
Funktioner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
802.15.4, Bluetooth, wi-fi
Terminering
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz)
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvens (center/bånd)
2,4GHz
Højde (maks.)
0,004" (0,10mm)
Frekvensområde
2,4GHz – 2,483,5GHz