MOV-10D201KTR
DigiKeys varenummer
118-MOV-10D201KTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-MOV-10D201KTRCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
MOV-10D201KTR
Beskrivelse
VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 V 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
EDA/CAD-modeller
MOV-10D201KTR Modeller
Kategori
Strøm - Overstrøm
2.5 kA
Energi
30J
Kapacitans @ frekvens
500 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
130 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
170 V
Varistor-spænding (min.)
185 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
200 V
Grundlæggende varenummer
Varistor-spænding (maks.)
225 V