ERZ-V10D201
DigiKeys varenummer
P7205-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERZ-V10D201
Beskrivelse
VARISTOR 200V 3.5KA DISC 11.5MM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 11,5mm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERZ-V10D201 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
225 V
Producenter
Panasonic Industry
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
35J
Emballage
Bulk
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
430 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
130 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
170 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
185 V
Pakke/hus
Skive 11,5mm
Varistor-spænding (Typ)
200 V