CR2512-FX-4752ELF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
47.5 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR2512-FX-4752ELF
DigiKeys varenummer
118-CR2512-FX-4752ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CR2512-FX-4752ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-CR2512-FX-4752ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CR2512-FX-4752ELF
Beskrivelse
RES SMD 47.5K OHM 1% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR2512-FX-4752ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)