CRGH2512F47K5
DigiKeys varenummer
CRGH2512F47K5-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRGH2512F47K5
Beskrivelse
RES 47.5K OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47.5 kOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRGH2512F47K5 Modeller
Kategori
Sammensætning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)