CR2512-FX-3301ELF
DigiKeys varenummer
118-CR2512-FX-3301ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CR2512-FX-3301ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-CR2512-FX-3301ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CR2512-FX-3301ELF
Beskrivelse
RES SMD 3.3K OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
3.3 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CR2512-FX-3301ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)