CG0603MLA-18KE | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CG0603MLA-18KE |
Beskrivelse | VARISTOR 28V 30A 0603 |
Producentens standard leveringstid | 18 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 28 V 30 A Varistor 1 Kredsløb Overflademontering, MLCV 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CG0603MLA-18KE Modeller |
Kategori | Varistor-spænding (maks.) 33 V |
Producenter Bourns Inc. | Strøm - Overstrøm 30 A |
Serie | Energi 0,1J |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Antal kredsløb 1 |
Varestatus Aktiv | Kapacitans @ frekvens 130 pF @ 1 MHz |
Maksimum AC-spænding 14 V | Driftstemperatur -55°C – 125°C (TA) |
Maksimum DC-spænding 18 V | Monteringstype Overflademontering, MLCV |
Varistor-spænding (min.) 23 V | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Varistor-spænding (Typ) 28 V | Grundlæggende varenummer |