CDSOD323-T24C er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 20.927
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
Similar
STMicroelectronics
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Littelfuse Inc.
På lager: 17
Semtech Corporation
Littelfuse Inc.
56V (Typ) Klemme 6A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDSOD323-T24C
DigiKeys varenummer
CDSOD323-T24CTR-ND - Tape & Reel (TR)
CDSOD323-T24CCT-ND - Afskåret tape (CT)
CDSOD323-T24CDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDSOD323-T24C
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 56VC SOD323
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDSOD323-T24C Modeller
Kategori
Effekt - Peak-impuls
350W
Kapacitans @ frekvens
3pF @ 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
56V (Typ)
Grundlæggende varenummer
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
6A (8/20µs)