CAY16-221J4LF
DigiKeys varenummer
CAY16-221J4LFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CAY16-221J4LFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CAY16-221J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CAY16-221J4LF
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 220 OHM 1206
Detaljeret beskrivelse
220 Ohm ±5% 62,5mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 1206 (3216 metrisk), konveks, terminaler langside
EDA/CAD-modeller
CAY16-221J4LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
62,5mW
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Modstand (Ohm)
220
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)