CAY10-472J4LF
DigiKeys varenummer
CAY10-472J4LFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CAY10-472J4LFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CAY10-472J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CAY10-472J4LF
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 0804
Detaljeret beskrivelse
4,7k Ohm ±5% 62,5mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±250ppm/°C 0804, konveks, terminaler langside
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CAY10-472J4LF Modeller
Effekt pr. element
62,5mW
Serie
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Modstand (Ohm)
4,7k
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)