CAY10-102J4LF
DigiKeys varenummer
CAY10-102J4LFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CAY10-102J4LFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CAY10-102J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CAY10-102J4LF
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 0804
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1k Ohm ±5% 62,5mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±250ppm/°C 0804, konveks, terminaler langside
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CAY10-102J4LF Modeller
Kategori
Antal ben
8
Producenter
Bourns Inc.
Effekt pr. element
62,5mW
Serie
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
0804, konveks, terminaler langside
Modstand (Ohm)
1k
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)