5.0SMDJ45A
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ45ABBTR-ND - Tape & Reel (TR)
5.0SMDJ45ABBCT-ND - Afskåret tape (CT)
5.0SMDJ45ABBDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ45A
Beskrivelse
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
72,7V Klemme 68,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ45A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
68,8A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
45V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
50V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
72,7V