NFM31KC104R2A3L
DigiKeys varenummer
490-12813-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-12813-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-12813-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
NFM31KC104R2A3L
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 100V 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Gennemføringskondensatorer 100V 6 A 3mOhm 1206 (3216 metrisk), 3 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NFM31KC104R2A3L Modeller
Kategori
Strøm
6 A
Producenter
Murata Electronics
DC-modstand (DCR) (maks.)
3mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), 3 PC Pad
Type
Gennemføring
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
0.1 µF
Højde (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±20%
Grundlæggende varenummer
Spænding - Nominel
100V