4608X-102-470LF
DigiKeys varenummer
4608X-2-470LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4608X-102-470LF
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP
Detaljeret beskrivelse
47 Ohm ±1Ohm 300mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±250ppm/°C 8-SIP
EDA/CAD-modeller
4608X-102-470LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
300mW
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
8-SIP
Kredsløbstype
Isoleret
Leverandørs enhedspakning
8-SIP
Modstand (Ohm)
47
Størrelse/dimension
0,798" L x 0,098" B (20,27mm x 2,49mm)
Tolerance
±1Ohm
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)