4308R-102-470LF
DigiKeys varenummer
4308R-2-470LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4308R-102-470LF
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP
Detaljeret beskrivelse
47 Ohm ±1Ohm 300mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±250ppm/°C 8-SIP
EDA/CAD-modeller
4308R-102-470LF Modeller
Effekt pr. element
300mW
Serie
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
8-SIP
Modstand (Ohm)
47
Leverandørs enhedspakning
8-SIP
Tolerance
±1Ohm
Størrelse/dimension
0,784" L x 0,085" B (19,91mm x 2,16mm)
Antal modstande
4
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C