3386M-1-503 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TT Electronics/BI
På lager: 5.935
Datablad
Similar
TT Electronics/BI
På lager: 4.515
Datablad
På lager: 826
Vishay Spectrol
På lager: 200
Vishay Spectrol
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3386M-1-503
DigiKeys varenummer
3386M-1-503-ND
Producenter
Producentens varenummer
3386M-1-503
Beskrivelse
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Topjustering
Modstand
50 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 0,375" x 0,375" overflade (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%