3362X-1-253LF er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 526
Datablad
På lager: 0
På lager: 235
På lager: 241
Nidec Components
Nidec Components
25 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3362X-1-253LF
DigiKeys varenummer
3362X-253LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3362X-1-253LF
Beskrivelse
TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3362X-1-253LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
25 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,275" x 0,260" overflade (6,99mm x 6,60mm)
Tolerance
±10%