3362X-1-253 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
25 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3362X-1-253
DigiKeys varenummer
3362X-253-ND
Producenter
Producentens varenummer
3362X-1-253
Beskrivelse
TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
3362X-1-253 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
25 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,275" x 0,260" overflade (6,99mm x 6,60mm)
Tolerance
±10%