3314Z-GA4-503E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 201
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Nidec Components
På lager: 0
Similar
Nidec Components
Vishay Sfernice
Vishay Sfernice
TT Electronics/BI
50 kOhms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3314Z-GA4-503E
DigiKeys varenummer
3314Z-GA4-503E-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3314Z-GA4-503E
Beskrivelse
TRIMMER 50KOHM 0.25W J LEAD SIDE
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3314Z-GA4-503E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
50 kOhms
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,219" x 0,197" overflade (5,56mm x 5,01mm)
Tolerance
±20%