TS53YJ503MR10 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | TS53YJ503MR10 |
Beskrivelse | TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP |
Producentens standard leveringstid | 19 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 50 kOhms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | TS53YJ503MR10 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Modstand 50 kOhms | Termineringsudformning J-leder |
Effekt (Watt) 0,25W, 1/4W | Størrelse/dimension Kvadratisk - 0,197" x 0,197" overflade (5,00mm x 5,00mm) |
Tolerance ±20% |