3314S-2-203E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Nidec Components
Similar
Nidec Components
Vishay Sfernice
Vishay Sfernice
20 kOhms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3314S-2-203E
DigiKeys varenummer
3314S-2-203E-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3314S-2-203E
Beskrivelse
TRIMMER 20KOHM 0.25W J LEAD SIDE
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3314S-2-203E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
20 kOhms
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,197" x 0,177" overflade (5,00mm x 4,50mm)
Tolerance
±20%