3296W-1-503LF er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 5.240
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 616
Datablad
Nidec Components
På lager: 3.392
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 25.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3296W-1-503LF
DigiKeys varenummer
3296W-503LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3296W-1-503LF
Beskrivelse
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3296W-1-503LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
50 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,375" x 0,190" overflade (9,53mm x 4,83mm)
Tolerance
±10%