3269X-1-201GLF er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
På lager: 448
På lager: 58
Similar
Nidec Components
200 Ohms 0,25W, 1/4W Mågevinge Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 12.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3269X-1-201GLF
DigiKeys varenummer
118-3269X-1-201GLFTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-3269X-1-201GLFCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-3269X-1-201GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3269X-1-201GLF
Beskrivelse
TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3269X-1-201GLF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Modstand
200 Ohms
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,250" x 0,170" overflade (6,35mm x 4,32mm)
Tolerance
±10%