3269X-1-201 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 448
På lager: 58
200 Ohms 0,25W, 1/4W Mågevinge Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 12.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3269X-1-201
DigiKeys varenummer
3269X-1-201-ND
Producenter
Producentens varenummer
3269X-1-201
Beskrivelse
TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3269X-1-201 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Producenter
Antal omgange
12.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Rør
Resistivt materiale
Keramisk metal
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Modstand
200 Ohms
Termineringsudformning
Mågevinge
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,250" x 0,170" overflade (6,35mm x 4,32mm)
Tolerance
±10%