3224X-1-104E
DigiKeys varenummer
3224X-1-104ETR-ND - Tape & Reel (TR)
3224X-1-104ECT-ND - Afskåret tape (CT)
3224X-1-104EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3224X-1-104E
Beskrivelse
TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 kOhms 0,25W, 1/4W Mågevinge Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 12.0 Drej Topjustering
EDA/CAD-modeller
3224X-1-104E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
100 kOhms
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,189" x 0,138" overflade (4,80mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%