3223W-1-503E
DigiKeys varenummer
3223W-1-503ETR-ND - Tape & Reel (TR)
3223W-1-503ECT-ND - Afskåret tape (CT)
3223W-1-503EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3223W-1-503E
Beskrivelse
TRIMMER 50KOHM 0.125W J LEAD TOP
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 kOhms 0,125W, 1/8W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 11.0 Drej Topjustering
EDA/CAD-modeller
3223W-1-503E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Modstand
50 kOhms
Effekt (Watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,154" x 0,125" overflade (3,90mm x 3,18mm)
Tolerance
±20%