3223W-1-503
DigiKeys varenummer
3223W-1-503-ND
Producenter
Producentens varenummer
3223W-1-503
Beskrivelse
TRIMMER 50KOHM 0.125W J LEAD TOP
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 kOhms 0,125W, 1/8W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 11.0 Drej Topjustering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3223W-1-503 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Producenter
Bourns Inc.
Antal omgange
11.0
Serie
Justeringstype
Topjustering
Emballage
Rør
Resistivt materiale
Keramisk metal
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Modstand
50 kOhms
Termineringsudformning
J-leder
Effekt (Watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,154" x 0,125" overflade (3,90mm x 3,18mm)
Tolerance
±20%