3006P-1-105LF
DigiKeys varenummer
3006P-105LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3006P-1-105LF
Beskrivelse
TRIMMER 1M OHM 0.75W PC PIN SIDE
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 MOhms 0,75W, 3/4W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 15.0 Drej Sidejustering
EDA/CAD-modeller
3006P-1-105LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
1 MOhms
Effekt (Watt)
0,75W, 3/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,250" x 0,190" overflade (6,35mm x 4,83mm)
Tolerance
±10%