GPHC5.0-0.125-02-0816
DigiKeys varenummer
BER374-ND
Producenter
Producentens varenummer
GPHC5.0-0.125-02-0816
Beskrivelse
THERM PAD 406.4X203.2MM GRAY
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Grå 406,40mm x 203,20mm Rektangulær Klæbrig - begge sider
Kategori
Tykkelse
0,125" (3,18mm)
Producenter
Bergquist
Klæbemiddel
Klæbrig - begge sider
Serie
Support, bærer
Glasfiber
Emballage
Bulk
Farve
Grå
Varestatus
Aktiv
Termisk ledningsevne
5,0W/m-K
Type
Gap filler-pad, Ark
Holdbarhed
12 måneder
Form
Rektangulær
Opbevarings-/kølingstemperatur
77°F (25°C)
Omrids
406,40mm x 203,20mm