GPHC5.0-0.040-02-0816 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Laird Technologies - Thermal Materials
På lager: 48
Datablad
Køleplader Grå 406,40mm x 203,20mm Rektangulær Klæbrig - begge sider
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GPHC5.0-0.040-02-0816
DigiKeys varenummer
BER370-ND
Producenter
Producentens varenummer
GPHC5.0-0.040-02-0816
Beskrivelse
THERM PAD 406.4X203.2MM GRAY
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Tykkelse
0,0400" (1,016mm)
Producenter
Bergquist
Klæbemiddel
Klæbrig - begge sider
Serie
Support, bærer
Glasfiber
Emballage
Bulk
Farve
Grå
Varestatus
Aktiv
Termisk ledningsevne
5,0W/m-K
Type
Gap filler-pad, Ark
Holdbarhed
12 måneder
Form
Rektangulær
Opbevarings-/kølingstemperatur
77°F (25°C)
Omrids
406,40mm x 203,20mm