VF-D250-D1224A
DigiKeys varenummer
179-VF-D250-D1224A-ND
Producenter
Producentens varenummer
VF-D250-D1224A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 24V 250W
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 2 Output 12V 24V 90 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VF-D250-D1224A Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Bakke
Effektivitet
70%
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 70°C (med reduktion)
Type
Åben ramme
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra
Antal output
2
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,20" B x 1,50" H (127,0mm x 81,3mm x 38,1mm)
Spænding - Output 1
12V
Godkendelsesagentur
CB Scheme, CCC, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
Spænding - Output 2
24V
Standardnummer
55024; 55032 Klasse B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Strøm - Output 1
12 A
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output 2
6 A