SDI200G-19-UC-P51 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bel Power Solutions
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bel Power Solutions
På lager: 12
Datablad
Tri-Mag, LLC
På lager: 0
Tri-Mag, LLC
På lager: 14
19V 200 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
The Benefit of GaN Power Adapters
SDI200G-19-UC-P51
DigiKeys varenummer
179-SDI200G-19-UC-P51-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDI200G-19-UC-P51
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 200W
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SDI200G-19-UC-P51 Modeller
Kategori
Effektforbrug uden belastning
210mW (maks.)
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Ledning
Størrelse/dimension
6,34" L x 2,13" B x 1,31" H (161,0mm x 54,2mm x 33,2mm)
Spænding - Input
100 – 240VAC
Spænding - Output
19V
Strøm - Output (maks.)
10,5A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
200 W