PQAE50-D48-S12-U er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Bel Power Solutions
På lager: 17
Datablad
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 4,167A 75V Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PQAE50-D48-S12-U
DigiKeys varenummer
179-PQAE50-D48-S12-U-ND
Producenter
Producentens varenummer
PQAE50-D48-S12-U
Beskrivelse
DC-DC ISOLATED, 50 W, 36~75 VDC
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
PQAE50-D48-S12-U Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
4,167A
Effekt (Watt)
50W
Serie
Spænding - Isolering
1.5 kV
Emballage
Bakke
Effektivitet
92%
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med reducering)
Spænding - Input (min.)
36V
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input (maks.)
75V
Størrelse/dimension
2,17" L x 2,06" B x 0,75" H (55,0mm x 52,3mm x 19,0mm)
Godkendelsesagentur
CE, UKCA
Spænding - Output 1
12V