0ADKC3150-BE
DigiKeys varenummer
5923-0ADKC3150-BE-ND
Producenter
Producentens varenummer
0ADKC3150-BE
Beskrivelse
FUSE CERM 3.15A 600VAC 500VDC
Detaljeret beskrivelse
3.15 A 600 V AC 500 V DC sikring Patron, Keramisk Kræver holder 5mm x 20mm
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
200A AC, 300A DC
Smeltning I²t
17.8
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
600 V