SLLCR23-1820-S
DigiKeys varenummer
2170-SLLCR23-1820-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLCR23-1820-S
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 23mm Finger/hånd Kun modtager
Kategori
Beskyttende højde
1,82m
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Beskyttelse
Finger/hånd
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
23mm