SLLCE23-1820-S
DigiKeys varenummer
2170-SLLCE23-1820-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLLCE23-1820-S
Beskrivelse
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysgardin 23mm Finger/hånd Kun sender
Kategori
Beskyttende højde
1,82m
Producenter
Banner Engineering Corporation
Driftområde
0,1m – 12,0m
Serie
Funktioner
Kun sender
Emballage
Boks
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Beskyttelse
Finger/hånd
Spænding - Forsyning
24VDC
Registreringsfunktionalitet
23mm