AWG28-50/G-1/300 er udgået og forhandles ikke længere af DigiKey.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
3M
På lager: 86
Datablad
Fladbåndkabler Grå 50 Ledere 0,039" (1,00mm) Fladkabel 100,0' (30,48m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AWG28-50/G-1/300
DigiKeys varenummer
AE50A-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
AWG28-50/G-1/300
Beskrivelse
CBL RIBN 50COND 0.039 GRAY 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Kappefarve
Mfr
Båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Serie
Bredde af bånd
1,969" (50,01mm)
Emballage
Bulk
Kappe (isolerings )materiale
Polyvinylklorid (PVC)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300 V
Kabeltype
Fladkabel
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Antal ledere
50
Klassificeringer
UL Style 2651
Afstand
Ledermateriale
Kobber, Tinbeslået
Længde
100,0' (30,48m)
Isoleringsmodstand
100MOhm
Trådtykkelse
28 AWG
Første ledermærke
Rød
Ledertråd
7-ledere / 36 AWG