AWG28-50/G-1/300
DigiKeys varenummer
AE50A-300-ND
123-AWG28-50/G-1/300-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
AWG28-50/G-1/300
Beskrivelse
CBL RIBN 50COND 0.039 GRAY 300'
Detaljeret beskrivelse
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 50 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable
Båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Serie
Bredde af bånd
1,969" (50,01mm)
Emballage
Bulk
Spænding
300 V
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Antal ledere
50
Isoleringsmodstand
100MOhm
Trådtykkelse
28 AWG
Ledertråd
7-ledere / 36 AWG