ADS37A-KG-TAXB5
ADS37A-KG-TAXB5
ADS37A-KG-TAXB5
DigiKeys varenummer
AE10989-ND
Producenter
Producentens varenummer
ADS37A-KG-TAXB5
Beskrivelse
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Emballage
Bakke
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
3A
Antal positioner
Forskydningsafstand bagud
0,590" (14,99mm)
Antal rækker
2
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak
Monteringstype
Farve
Sort
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 105°C