A-DFF 37LPIII/Z
A-DFF 37LPIII/Z
A-DFF 37 LPIII/Z
DigiKeys varenummer
123-A-DFF37LPIII/Z-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-DFF 37 LPIII/Z
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 37POS IDC
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
A-DFF 37 LPIII/Z Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Gennemføring, Trækaflastning
Antal positioner
Spændingsklassifikation
250V
Antal rækker
2
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Monteringstype
Trådtykkelse
26-28 AWG
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 105°C