A-TB508-VJ13V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Amphenol Anytek
Billede for A-TB508-VJ13V er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB508-VJ13V
DigiKeys varenummer
A-TB508-VJ13V-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB508-VJ13V
Beskrivelse
TERM BLK 13P TOP ENT 5.08MM PCB
Detaljeret beskrivelse
13 Terminalblokke – Ledning til kort Vertikal med kort 0,200" (5,08mm) Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB508-VJ13V Modeller
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Assmann WSW Components
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Positioner pr. niveau
13
Klemmemateriale - belægning
Messing - fortinnet
Afstand
0,200" (5,08mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vertikal med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
20 A
Skruegevind
M3
Spænding
300 V