VJ1321530000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Assmann WSW Components
På lager: 0
Datablad
On Shore Technology Inc.
Billede for VJ1321530000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ1321530000G
DigiKeys varenummer
VJ1321530000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
VJ1321530000G
Beskrivelse
TERM BLK 13P TOP ENT 5.08MM PCB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
13 Terminalblokke – Ledning til kort Vertikal med kort 0,200" (5,08mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Amphenol Anytek
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
13
Klemmemateriale - belægning
Messing - forniklet
Afstand
0,200" (5,08mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vertikal med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
20 A
Skruegevind
M3
Spænding
300 V