A-TB500-VJ05H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Phoenix Contact
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 1.073
On Shore Technology Inc.
Amphenol Anytek
Amphenol Anytek
Billede for A-TB500-VJ05H er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A-TB500-VJ05H
DigiKeys varenummer
A-TB500-VJ05H-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-TB500-VJ05H
Beskrivelse
TERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Detaljeret beskrivelse
5 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,197" (5,00mm) Hulmontering
EDA/CAD-modeller
A-TB500-VJ05H Modeller
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Assmann WSW Components
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Positioner pr. niveau
5
Kontaktmateriale - Belægning
Messing
Afstand
0,197" (5,00mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
20 A
Skruegevind
M3
Spænding
300 V