VJ0501550000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Phoenix Contact
På lager: 0
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
Assmann WSW Components
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Billede for VJ0501550000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0501550000G
DigiKeys varenummer
VJ0501550000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
VJ0501550000G
Beskrivelse
TERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,197" (5,00mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Amphenol Anytek
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
5
Klemmemateriale - belægning
Messing - forniklet
Afstand
0,197" (5,00mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
20 A
Skruegevind
M3
Spænding
300 V