AHDS15A-KG-TAXB
AHDS15A-KG-TAXB
A-HDS15A-KG-TAXB
DigiKeys varenummer
123-A-HDS15A-KG-TAXB-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-HDS15A-KG-TAXB
Beskrivelse
CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,350" (8,89mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, Jordingsindhak
Antal rækker
3
Spændingsklassifikation
250V