AHDF15A-KG-TAXB
AHDF15A-KG-TAXB
A-HDF15A-KG-TAXB
DigiKeys varenummer
123-A-HDF15A-KG-TAXB-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-HDF15A-KG-TAXB
Beskrivelse
CONN D-SUB HD RCPT 15P R/A SLDR
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
A-HDF15A-KG-TAXB Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Emballage
Bakke
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
3A
Antal positioner
Forskydningsafstand bagud
0,350" (8,89mm)
Antal rækker
3
Funktioner
Kortlås
Monteringstype
Spændingsklassifikation
250V