Q22F5AYXXSY12AE
DigiKeys varenummer
679-3785-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q22F5AYXXSY12AE
Beskrivelse
LED PNL IND YLW DIFF 18MM LEADS
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Gul Diffus 12V 40mA Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Kategori
Spænding
12V
Strøm
40mA
Paneludstansning-dimensioner
0,87" (22,10mm)
Linsestørrelse
18,00mm diam.
Lampefarve
Gul
Millicandela-normering
1250mcd
Linsefarve
Gul
Termineringsudformning
Trådledere - 7,87" (200,00mm)