Q22F5AGXXSG12AE
DigiKeys varenummer
679-3775-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q22F5AGXXSG12AE
Beskrivelse
LED PNL IND GREEN DIFF 18MM LDS
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn Diffus 12V 40mA Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Kategori
Spænding
12V
Producenter
APEM Inc.
Strøm
40mA
Serie
Paneludstansning-form
Rund
Emballage
Pose
Paneludstansning-dimensioner
0,87" (22,10mm)
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
18,00mm diam.
Type
LED
Linsetype
Rund med flad top
Lampefarve
Grøn
Millicandela-normering
980mcd
Linsefarve
Grøn
Termineringsudformning
Trådledere - 7,87" (200,00mm)