Q14F3CZZRYG12E
DigiKeys varenummer
679-2890-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q14F3CZZRYG12E
Beskrivelse
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn, Rød, Gul Diffus 100° 12V grøn, 12V rød, 12V gul 20mA grøn, 20mA rød, 20mA gul Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
Q14F3CZZRYG12E Modeller
Kategori
Strøm
20mA grøn, 20mA rød, 20mA gul
Producenter
APEM Inc.
Paneludstansning-form
Rund
Serie
Paneludstansning-dimensioner
0,55" (13,97mm)
Emballage
Pose
Linsestørrelse
10,00mm diam.
Varestatus
Aktiv
Linsetype
Rund med flad top
Type
LED
Millicandela-normering
30mcd grøn, 180mcd rød, 30mcd gul
Lampefarve
Grøn, Rød, Gul
Synsvinkel
100°
Linsegennemsigtighed
Diffus
Termineringsudformning
Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Klassificeringer
DC
IP (Ingress Protection)
IP67
Spænding
12V grøn, 12V rød, 12V gul