Q14F5BZZRGB12ECA
DigiKeys varenummer
679-Q14F5BZZRGB12ECA-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q14F5BZZRGB12ECA
Beskrivelse
LED PNL IND RGB DIFF WIRE LEADS
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Rød, Grøn, Blå (RGB) Diffus 100° 12V 20mA rød, 20mA grøn, 20mA blå Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Kategori
Spænding
12V
Strøm
20mA rød, 20mA grøn, 20mA blå
Emballage
Bulk
Paneludstansning-dimensioner
0,55" (14,00mm)
Linsetype
Rund med flad top
Millicandela-normering
220mcd rød, 500mcd grøn, 100mcd blå
Lampefarve
Rød, Grøn, Blå (RGB)
Synsvinkel
100°
Linsefarve
Klar
Termineringsudformning
Trådledere - 7,87" (200,00mm)